ZNAJDŹ W PROGRAMIE

24|05|2012

 

Muzyka klasyczna wywrócona do góry nogami, kino opowiadające współczesne historie i teatr, który szuka inspiracji w życiu największych artystów – te hasła towarzyszą 17. edycji Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

Podczas Ceremonii Otwarcia zobaczymy, jak Waldemar Malicki w swojej Filharmonii Dowcipu przenosi klasykę w XXI wiek. Na filmowy ring wyjdziemy razem z Anną Przybylską i Szymonem Bobrowskim odtwórcami pierwszoplanowych ról w „Bokserze”, filmie inspirowanym życiem i karierą sportową Przemysława Salety.

To nie koniec pojedynków! Na teatralnej scenie zmierzą się ze sobą dwie gigantki polskiej sceny rozrywkowej: Krystyna Sienkiewicz i Zofia Czerwińska. Obie Panie zobaczymy w spektaklu „Zamknięty świat”. W tym roku w programie nie zabraknie także krakowskiego akcentu. Swój spektakl w Międzyzdrojach przedstawią aktorzy Teatru Stu.

Do 123 odlewów dłoni na Promenadzie Gwiazd dojdzie pięć nowych. Zostawią je wspomniani wcześniej Krystyna Sienkiewicz, Zofia Czerwińska, Anna Przybylska, Szymon Bobrowski i Waldemar Malicki.

Obecność w Międzyzdrojach potwierdziło już kilkadziesiąt gwiazd. Nazwisk tegorocznych gości szukajcie już wkrótce na stronie internetowej www.festiwalgwiazd.com  i na naszym profilu na Facebooku.

 

Categories: Home

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399
Please do not load this page directly. Thanks!

  • NEWSLETTER